top of page

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla detay için bizi arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Asansör Bakım.jpg
Asansör Düğmesi basılması
135-scaled.jpg

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, iyi bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe
sahip olamaz. Usta Grup Asansör, sürekli hareket halinde bulunan teknik servis ekipleri ile, arızalara çok hızlı müdahale
edebilmektedir.

Teknolojisi ne olursa olsun asansörlere, zaman içinde yitirdikleri veya hiç sahip olmadıkları bir takım fonksiyonların kazandırılması, asansör güvenliğinin, konforunun ve verimliliğinin artırılması, veya estetik görünümünün iyileştirilmesi için modernizasyon gerekebilmektedir.

Usta Grup Asansör'ün uzman ekibi tarafından hazırlanacak tespit raporu ile kullanıcılar bilgilendirilmekte ve sonrasında modernizasyon gerçekleştirilmektedir. Katlanabilir otomatik kabin emniyet kapısı Her türlü yeni ve eski kabine uygulanabilir.

Ustagrup Asansör müşterisinin istediği koşullarda, mevzuata uygun, her türlü insan, yük, hasta, servis asansörleri ve hidrolik asansörler kurar.

Proje aşamasından, montaj, testler ve ruhsat aşamasına kadar deneyimli kadrosuyla en iyi hizmeti verir

construction-silhouette_1127-3246.jpg
images-asansor-revizyon-722.jpg
electrician-with-tools-belt_23-214774310

Yapınızda asansör kurulumu ve uyumluluğu için ücretsiz keşif yapılır.

Modern yaşamın vazgeçilmezi olan asansörlerin verimli ve güvenli çalışması son derece önemlidir. İster yük asansörleri isterse insan ve servis asansörleri olsun zamana karşı yarışta devre dışı kalmamalıdır. Bu yüzden asansörlerin montajları ve projelendirilmesinde hem uzun vadeli düşünülmeli hem de ihtiyaçların genişleyeceği hesaba katılarak montaj ve imalatı yapılmalıdır.

Ustagrup Asansör’ün bakım anlayışı, oluşabilecek asansör arızalarını gidermek değil, asansörlerin arızalanmaksızın güvenli ve sürekli çalışmalarını sağlamak temeline dayanır. Ustagrup Asansör'ün bakımıyla, asansörünüzün kullanım ömrü uzayacaktır.

Bize projenizden bahsedin.

bottom of page